WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO

Wmurowanie kamienia węgielnego to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego przedsiębiorstwa.
Po wyborze miejsca, w którym stanie firma, przychodzi moment rozpoczęcia budowy nowej siedziby, dodatkowej hali produkcyjnej bądź innych ważnych dla przedsiębiorstwa pomieszczeń.

Uroczystość ta organizowana jest tuż przed rozpoczęciem budowy nowego obiektu.
Odbywa się ona w różnych warunkach. W przypadku budowania dodatkowego obiektu przy przedsiębiorstwie uroczystość może odbyć się wewnątrz tego przedsiębiorstwa. Częściej jednak to wydarzenie organizowane jest na placu budowy. Przy okazji prezentowana jest okolica, w której powstanie nowa inwestycja.

Potrzebne jest wtedy odpowiednie przygotowanie terenu.
Rozpoczynamy od utwardzenie terenu, następnie potrzebne będzie zadaszenie. Świetnie sprawdzą się tu namioty. W zależności od pory roku, potrzebne będzie ogrzewanie bądź klimatyzacja.

Kolejnym etapem w przygotowaniu uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę jest przygotowanie odpowiedniego zaplecza technicznego.
Punktem centralnym będzie scena a na niej multimedia np. ściana bezszwowa lub diodowa/ ekran LED. Materiały przygotowane na tę uroczystość będą prezentowane w świetnej jakości; zwłaszcza główny punkt uroczystości, czyli podpisanie aktu erekcyjnego i wmurowanie go.
Do tego oświetlenie nadające klimat całemu wydarzeniu, np. w firmowych barwach.
Całość terenu musi być oczywiście odpowiednio nagłośniona.

Dodatkowym elementem uroczystości może być specjalnie przygotowana scenografia. Dekoracje nawiązujące do profilu firmy bądź kompozycje kwiatowe nadające wnętrzu estetyki.
Jeśli planujesz zaprosić na uroczystość zagranicznych partnerów, nie możesz zapomnieć o tłumaczeniu dla nich. W tym celu niezbędny będzie system do tłumaczeń symultanicznych spełniający najwyższe normy jakościowe.
Nie zapominajmy o szatniach, w których goście będą mogli zostawić okrycia wierzchnie.

Całość musi zostać tak skomponowana i zaaranżowana, aby wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrały.