SZKOLENIA/WARSZTATY DLA PRACOWNIKÓW

Każda firma cyklicznie w ciągu roku w celu podwyższenia kwalifikacji pracowników organizuje różnego rodzaju kursy, warsztaty czy też szkolenia.

Takie spotkanie można zorganizować praktycznie w każdym miejscu. W zależności od ilości osób biorących udział w szkoleniu może się ono odbyć na terenie firmy, wykorzystując w tym celu salkę konferencyjną. Może się okazać, że salka konferencyjna, którą dysponuje firma jest zbyt mała wtedy dobrym rozwiązaniem są centra konferencyjne lub hotele.

Podczas spotkania niezbędne będzie ustawienie punktu centralnego, tzn. miejsca gdzie trener, szkoleniowiec będzie dobrze widoczny. Oprócz nagłośnienia sali, które w tym wypadku jest nieodzownym elementem spotkań dobrze jest zaopatrzyć salę w multimedia. Dobrze sprawdzają się tu projektory, na których wyświetlany jest cały materiał szkoleniowy. Jeżeli wolicie nowocześniejsze rozwiązania proponujemy ekrany bezszwowe bądź diodowe dające możliwość zbudowania ekranu o dowolnej ilości panelów.

Zdarza się jednak, że liczba uczestników jest zbyt duża, aby każdy miał łatwy dostęp do prezentowanych materiałów. Wtedy można wyposażyć salę w dodatkowe monitory rozstawione wzdłuż sali.