Systemy konferencyjne

Sekret udanej konferencji

Właściwy dobór prelegentów oraz bogaty i atrakcyjny program to podstawa udanej konferencji. Jednakże, aby część merytoryczna była w skuteczny sposób przekazana, niezbędne jest skorzystanie z odpowiednich środków przekazu.

Nasza firma, mająca 15–letnie doświadczenie w obsłudze i organizacji konferencji, może zapewnić Państwu różne techniczne rozwiązania konferencyjne! Organizacja konferencji na wysokim poziomie, to dla nas chleb powszedni.

Dzięki niemieckiemu udziałowcowi – spółce BTL Group GmbH, posiadamy stały dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu technicznej obsługi eventów.

Wymienić tu należy przede wszystkim wysokiej jakości systemy tłumaczeń symultanicznych oraz kabiny symultaniczne. Zapewniają  one możliwość bezproblemowego słuchania obrad, jak i aktywnego brania udziału w dyskusjach gościom oraz prelegentom z różnych krajów. Na ofertę składa się również możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanych tłumaczy (także konsekutywnych), z którymi regularnie współpracujemy.

Z kolei multifon to oferowany przez nas specjalny system dyskusyjny, dzięki któremu uczestnicy konferencji mogą m.in. czynnie brać udział w debacie, jak również mają zapewniony komfort słyszenia oraz wzajemnego rozumienia. 

Niezwykle praktycznym urządzeniem są też infoporty, które z powodzeniem wykorzystywane są również np. podczas wycieczek po zakładzie pracy czy hali produkcyjnej. Są to bezprzewodowe odbiorniki do transmisji dźwięku (zintegrowane są ze słuchawkami). Ich używanie jest bardzo wygodne oraz pozwala na oszczędność miejsca w porównaniu do innych tego typu rozwiązań.

Techniczna obsługa konferencji – kompleksowa oferta 

Realizowana przez nas multimedialna obsługa dotyczy także odpowiednio skonfigurowanego oraz dobranego nagłośnienia. Wyraźny oraz zrozumiały przekaz zagwarantują profesjonalne kolumny głośnikowe, mikrofony, wzmacniacze, miksery czy statywy. 
Natomiast projektory, ekrany, plazmy bądź ściany diodowe to sprzęt, który zapewnić może Państwa konferencji rewelacyjną oprawę wizualną oraz perfekcyjnie przeprowadzone prezentacje.

Urządzenia w każdym przypadku obsługiwane są przez doświadczoną i profesjonalną kadrę techniczną, przez co organizacja konferencji oraz jej przebieg odbywa się sprawnie i na wysokim poziomie.

Poniżej prezentujemy wybrane propozycje sprzętu konferencyjnego / nagłośnieniowego:

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Zwiń/Rozwiń

Bosch

Philips

infoporty

Zwiń/Rozwiń

Sennheiser

Bayerdynamic

Stage Line

multifony

Zwiń/Rozwiń

Bosch CSS 900

Philips CSS 800

systemy do głosowania

Zwiń/Rozwiń

 

nagłośnienie konferencyjne

Zwiń/Rozwiń