Kongres Stylistów

Na zlecenie naszego Klienta przygotowaliśmy kompleksową obsługę multimedialną, aranżację oświetlenia z pokazami laserowymi oraz nagłośnienie podczas cyklicznej imprezy dla stylistów.

Targi Boot Düsseldorf

Na zlecenie naszego klienta dostarczyliśmy kompleksowe rozwiązania multimedialne (ekrany LED, ściany bezszwowe oraz monitory LCD) podczas organizowanych w niemieckim Düsseldorfie targów łodzi i sportów wodnych.

Koncert Słotwiny Arena

Już po raz kolejny mamy przyjemność technicznej organizacji tego niezwykłego letniego wydarzenia, które od kilku lat odbywa się pod wieżą widokową w górskiej Krynicy, w samym sercu Beskidu Sądeckiego.

Konferencja prasowa Volkswagen Poznań 2014

Co jest najważniejsze na konferencji prasowej? Dla nas jako firmy organizującej sprzęt, technikę i obsługę najważniejsze jest zapewnienie Klientowi oraz zaproszonym gościom i dziennikarzom niezakłóconego przekazu i przebiegu konferencji, by mogli oni swobodnie skupić się tylko na części merytorycznej.

Wesele Piotra i Laury 2019

To była niezwykła realizacja z zakresu kompleksowej aranżacji oświetleniowej na ślub i wesele, między innymi dlatego, ze zadanie to mieliśmy okazję wykonać dla bardzo sławnej Pary.