PREMIERA PRODUKTU

Główną rolę w tym przypadku odgrywa oprawa wydarzenia. Wiąże się to ze stworzeniem prawdziwego show. Odpowiedni nastrój można uzyskać poprzez zgranie ze sobą kilku elementów takich jak dźwięk, światło, efekty specjalne/atrakcje.

Wyobraź sobie pokaz multimedialny nowości rynkowej

Początek: ciemno, na scenie przedmiot zasłonięty ciemną kotarą, od podłogi unoszą się kłęby dymu z wytwornicy, w tle zrazu gra cicha, ledwo słyszalna muzyczka… nagle pojawiają się snopy świateł a po ciemnej materii, którą osłania naszą niespodziankę przesuwa się skaner z ruchomym logo – nazwą nowego produktu, marką lub firmą… muzyka przechodzi w żywszą fazę … włączają się lasery, do naszego spektaklu zapraszamy też ruchome głowy, które dają pokaz prawdziwego show, muzyka coraz żywsza, kotara opada…i… jest!!! W blasku tańczącej gry świateł, przy akompaniamencie donośnej, żywej i rytmicznej muzyki – doskonale słyszalnej dzięki systemom głośnikowym, mikrofonom, mikserom oraz procesorom dźwięku – pojawia się długo oczekiwany nowy produkt!

Wszystko to można obserwować z najdalszego zakątka sali/hali – od tego mamy przecież w swojej ofercie multimedia: ściany bezszwowe, telebimy, diody, monitory.