EVENTY ON-LINE

Zrealizuj swoje wydarzenie on-line z BTL Digital Studio!
INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIE DO LIVE STREAMINGU

Koronawirus wpłynął na nasze życie prywatne i zawodowe. Wydarzenia i spotkania nie odbywają się w zwykłych ramach. Tak więc wszyscy szukamy rozwiązań i adaptacji do nowej sytuacji. Dzięki rozwiązaniom cyfrowym możemy odnieść wspólny sukces.

Zapraszamy do nowego, w pełni wyposażonego przez nas studia w Poznaniu, dzięki czemu możesz nadal komunikować się z pracownikami, klientami i przedstawicielami prasy oraz realizować warsztaty, webinary, prezentacje produktów itp. w profesjonalny i nowoczesny sposób.

Zapewniamy indywidualnie zaprojektowane cyfrowe studio do live streamingu, które można dostosować w zależności od formatu. Dzięki temu Twoje konferencje, spotkania, transmisje na żywo itp. mogą być realizowane jako wirtualne wydarzenia. Nowoczesna technologia zapewnia minimalne wykorzystanie personelu i sprawia, że studio jest szczególnie bezpieczne.

Konfiguracja studia oferuje transmisję strumieniową na żywo, rozwiązania na żądanie, a Twój przekaz może być odtwarzany na wszystkich urządzeniach (streaming wielu urządzeń).

Ale nie zawsze musi to być wydarzenie XXL; Digital Streaming Studio zostało zaprojektowane w taki sposób, aby można było z niego elastycznie korzystać. Wiemy, że w szczególności małe i średnie firmy często korzystają z takiego rozwiązania. Oczywiście wspieramy Cię również w koncepcji i planowaniu, jeśli taka jest potrzeba. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia i wdrożenia.

OBSZARY ZASTOSOWANIA:

 • Komunikacja wewnętrzna
 • Prezentacje produktów
 • Konferencje prasowe
 • Webinary/ Seminaria internetowe
 • Wykłady
 • Warsztaty
 • Spotkania wewnętrzne
 • Walne zgromadzenia
 • Konferencje / kongresy / spotkania
 • Wywiady
 • Rundy eksperckie

 

CHCESZ ZAPREZENTOWAĆ SWÓJ NOWY PROJEKT FIRMOWY, WPROWADZIĆ NA RYNEK NOWY PRODUKT LUB ZORGANIZOWAĆ WARSZTATY?

Przykładowe studio obejmuje obszar o wymiarach 300 m2. Istnieje możliwość wykonania tam Twojego firmowego brandingu. Oczywiście zapewniamy również technologię. Studio cyfrowe można przeprojektować w dowolny sposób, dzięki czemu Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe.

Mównice ustawiamy w odległości 2 m od siebie, aby zachować niezbędną bezpieczną odległość. Najnowocześniejsza technologia, w tym profesjonalne oświetlenie i kamery zdalne, które nie wymagają operatora, minimalizują liczbę załogi na miejscu, a tym samym przyczyniają się do wysokich standardów bezpieczeństwa.

Największą korzyścią dla Ciebie jest możliwość interakcji. Dzięki webcastowi lub interaktywnemu live streamingowi można łatwo przeprowadzić głosowanie, wywiady lub warsztaty, które dzięki tej funkcji stają się cyfrowym doświadczeniem dla wszystkich zaangażowanych.

BTL Digital Streaming Studio oznacza gotowość do innowacji i działań zorientowanych na przyszłość.

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół czeka na wiadomość od Ciebie.

Obecna sytuacja wymaga spełnienia wysokich norm bezpieczeństwa, które są trudne do wdrożenia, szczególnie w branży eventowej. Dzięki naszemu specjalnie zbudowanemu studiu przestrzegasz wszystkich wymaganych środków bezpieczeństwa i możesz zaznaczyć swoją obecność poprzez prestiżowe studio. Nie musisz odkładać żadnych wydarzeń w czasie i możesz dotrzymać terminów. Nasz profesjonalny zespół ekspertów przekształca Twoje wydarzenie w daleko idący sukces i wspiera Cię z odpowiednią koncepcją. To rozwija nie tylko twoje wydarzenia, ale także Ciebie i Twoją firmę.

WYKORZYSTAJ KRYZYS JAKO SZANSĘ!

Bezpieczny dostęp chroni wszystkie przesyłane treści przed osobami z zewnątrz i pozwala na udział tylko zaproszonym gościom. Możliwe jest również zapisanie tych informacji za pomocą nagrań na żywo i udostępnienie ich później wszystkim.

Niezależnie od kryzysu nasze cyfrowe rozwiązanie ma również zalety: oszczędzamy na długich i żmudnych podróżach i hotelach, co daje korzyści zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne.

Daj swoim pracownikom i klientom możliwość „poczucia” spójności, komunikując się bezpośrednio z nimi pomimo wirusa i integrując ich za pomocą interaktywnych formatów.

DO DYSPOZYCJI, W PRZESTRONNYM STUDIO O POWIERZCHNI 300 M2:

 • panoramiczny ekran LED o powierzchni 36m2, który daje nieograniczone możliwości stworzenia wirtualnej scenografii w studiu oraz wyświetlenia prezentacji lub pokazania prelegentów
 • profesjonalna realizacja kamerowa
 • promptery dla prelegentów
 • oświetlenie studyjne oraz eventowe
 • profesjonalne nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe
 • meble do aranżacji przestrzeni
 • pełna obsługa techniczna z zachowaniem standardów higieny oraz środków ochrony przed koronawirusem