E-SPORT

Nasza oferta usług w tym zakresie obejmuje zarówno konfigurację sceny, jak i związaną z nią budowę scenografii, dźwięk i oświetlenie, projekcję wideo – dostarczamy wszystko z jednego źródła. Chętnie też wesprzemy Cię w rozwoju Twojego pomysłu, opracujemy z Tobą konkretną koncepcję i zagwarantujemy prostą i szybką realizację Twojego e-sportowego wydarzenia oraz perfekcyjną inscenizację Twojego produktu.
Oferujemy również rozwiązania, które oferują Twojej społeczności internetowej wyjątkowe wrażenia – przenosimy Twoje wydarzenie do wirtualnego środowiska, w którym społeczność może się spotykać i wspólnie śledzić!
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy nie tylko kompleksowe wyposażenie techniczne, ale także kompetentne doradztwo i wsparcie na miejscu, aby zapewnić sprawny przebieg imprezy.
Niezależnie od tego, czy jest to jednorazowe czy cykliczne wydarzenie e-sportowe, wiedza i kompetencje zawodowe naszego zespołu obejmują całe spektrum obszaru e-sportu, dzięki czemu nie specjalizujemy się tylko w jednej kategorii, lecz jesteśmy w stanie zrealizować każde dowolne wydarzenie e-sportowe. Z naszym wsparciem zapewnisz swoim klientom wyjątkowe e-sportowe wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci uczestników!