Kabiny symultaniczne

Profesjonalna obsługa tłumaczeniowa konferencji

W przypadku konferencji bądź kongresów, w których uczestniczą goście oraz prelegenci z różnych krajów, niezwykle ważne jest zadbanie o stosowny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór rozwiązań, dzięki którym obsługa translacyjna tych  wydarzeń odbywać się będzie w pełni profesjonalnie.

Nowoczesny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Składają się na nie zarówno nowoczesne systemy nadawczo-odbiorcze, przeznaczone dla uczestników konferencji, jak również pomieszczenia dla tłumaczy, czyli kabiny symultaniczne.

Są to specjalne kabiny wyłożone dźwiękochłonnym materiałem. Wykonane są zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi ISO. Ich wyposażenie stanowią zestawy słuchawek z mikrofonem oraz specjalistyczny pulpit. Dzięki kabinom translator zapewnione będzie miał komfortowe warunki pracy – nie będą jej zakłócały żadne dźwięki z zewnątrz.

Pomieszczenia te montowane mogą być na salach konferencyjnych, jak również poza ich obrębem. W drugim przypadku wyposażane są dodatkowo w system monitoringu, zapewniający tłumaczowi pogląd na bieżące wydarzenia na miejscu obrad.