Praca

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Realizator dźwięku

Zwiń/Rozwiń

Zakres działań:

  • obsługa konsolet cyfrowych i systemów liniowych
  •  instalowanie sprzętu na eventach, konferencjach
  •  konserwacja i utrzymanie sprzętu

 Wymagania:

  •  wykształcenie średnie techniczne (technik elektryk, technik elektronik)/ licencjackie kierunkowe np. reżyseria dźwięku
  •  min. roczne doświadczenie w branży
  •  prawo jazdy kat. B
  •  znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku;
  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • rozwój zawodowy poprzez realizację  zaawansowanych projektów eventowych z zakresu techniki audio
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
  • ścieżkę rozwoju zawodowego, możliwość stałego zatrudnienia.

Technik Elektryk w branży AV

Zwiń/Rozwiń

Zakres zadań:

  • przygotowanie sprzętu audio-wizualnego i oświetleniowego na wydarzenia i konferencje
  • załadunek i rozładunek urządzeń na magazynie
  • pomoc w obsłudze technicznej imprez w zakresie oświetlenie i nagłośnienia
  • instalowanie sprzętu
  • konserwacja i utrzymanie sprzętu

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (technik elektryk, technik elektronik)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • sprawne posługiwanie się narzędziami i obsługa urządzeń elektrycznych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku
  • rozwój zawodowy poprzez realizację zaawansowanych projektów eventowych z zakresu techniki oświetlenia & audio-video
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • ścieżkę rozwoju zawodowego, możliwość stałego zatrudnienia

Technik do obsługi imprez

Zwiń/Rozwiń

Praca  w Poznaniu i okolicach do obsługi technicznej realizowanych przez nas wydarzeń, eventów i konferencji.

  • Przygotowywanie sprzętu oświetleniowego i audiowizualnego na wydarzenia
  • Pomoc przy obsłudze wydarzeń
  • Demontaż sprzętu po zakończonej imprezie

Wymagania:

  • Umiejętność konfiguracji i instalacji sprzętu komputerowego
  • Wykształcenie technik elektryk lub powiązane z realizacją obrazu
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy poprzez realizację najbardziej zaawansowanych projektów eventowych z zakresu techniki oświetlenia & audio-video

Mile widziane:  Doświadczenie jako elektryk lub serwisant sprzętu komputerowego

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych : CV i list motywacyjny.

Młodszy technik do obsługi konferencji

Zwiń/Rozwiń

Poszukujemy pracowników do pracy dorywczej (również wieczorami i w weekendy) do obsługi technicznej realizowanych przez nas wydarzeń (eventów i konferencji).

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w przygotowywanie sprzętu oświetleniowego i audiowizualnego

Wymagania:

  • Sprawna obsługa pakietu Office
  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziana podstawowa znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego

biuro@btl-group.pl
lub zadzwoń
tel. 61 842 09 54