MULTIMEDIA NA TARGI/STOISKA TARGOWE

Wystawy targowe są doskonałym sposobem na promocję firmy. Jest to okazja do spotkania się z klientem, zaprezentowania oferty, premiery produktu, nawiązania nowych, ciekawych kontaktów handlowych.

Ciekawe, przyciągające oko stoisko to punkt wyjścia do udanej targowej ekspozycji. Świetnym sposobem, idealnie sprawdzającym się podczas imprez targowych są multimedia. Telewizory plazmowe w najróżniejszych wielkościach od 19’’ do 80’’. Zwykły monitor, telewizor to za mało? Proponujemy monitory dotykowe, które posłużą, jako tablica bądź tablet zawierający najważniejsze informacje o przedsiębiorstwie oraz o jego produktach.

Jednak prawdziwym hitem ostatnich lat są ekrany LED. Idealnie wkomponowane w stoisko targowe, perfekcyjnie skonfigurowane, dowolnej wielkości i wyświetlające nieograniczoną liczbę i rodzaj materiałów reklamowych, promocyjnych, filmów czy prezentacji.

Jeśli Twoje stoisko ma uatrakcyjnić konferansjer, DJ lub mają się odbywać gry, konkursy lub tym podobne show, nie może tu zabraknąć profesjonalnego nagłośnienia. Gwarantujemy doskonałą jakość dźwięku, niezależnie od warunków akustycznych.