Ściany wizyjne

Ściany wizyjne - nowoczesne nośniki obrazu

Nowoczesne prezentacje multimedialne nie mają w dzisiejszych czasach nic wspólnego z drewnianym wskaźnikiem i sztalugą, na której rysowano nieczytelne wykresy pisakiem. Dzisiejsze prezentacje polegają na dynamicznym przedstawianiu obrazów, na czytelnej i ciekawiej grafice, która pozwala na szybkie przyswajanie prezentowanych treści. Nowoczesne firmy posiadają swoje własne sale konferencyjne, które naszpikowane są najnowszą elektroniką, a jeśli nie posiadają takowych pomieszczeń, to z dużym powodzeniem wynajmują je na czas konferencji czy ważnych, strategicznych spotkań.

Ściany wizyjne BTL Group

0ee75d8c1e611c71524b83a8cd08d618Na tego rodzaju urządzenie składają się monitory o bardzo dobrej rozdzielczości usytuowane jeden obok drugiego, dzięki czemu może powstać jeden obraz na bardzo dużej płaszczyźnie. Ściany wizyjne używa się także do tego, by w jednym miejscu na kilku monitorach oglądać różny obraz, chodzi tu w szczególności o bardzo wygodny podgląd dla kamer przemysłowych monitorujących dany budynek czy teren.

Ściany wizyjne są bardzo dobrze znane widzom serwisów telewizyjnych, serwujących przede wszystkim informacje. Te elektroniczne urządzenia zastąpiły różnego rodzaju nieatrakcyjne dla oka widza makiety. Ściana wizyjna jest w dzisiejszych czasach niewątpliwie najlepszym źródłem przekazu gdy warto pokazać dynamiczny obraz na wielkiej, wyraźnej powierzchni.

Przedsiębiorstwo BTL Group specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju sprzętu do sal konferencyjnych, na eventy pod dachem oraz na wydarzenia plenerowe, takie jak koncerty. Na szczegółową uwagę zasługuje system oświetlenia i nagłośnienia, bez których impreza z udziałem dużej liczby osób, np. impreza firmowa, a tym bardziej impreza masowa, nie mogłyby się obyć. Warto wiedzieć, iż do tego typu wydarzeń bardzo często potrzebna jest odpowiednia scenografia. Stawiając na efektywny marketing i wzrost prestiżu przedsiębiorstwa należy zadbać o wszystkie detale eventu. Prezentacje przy użyciu efektownych ścian wizyjnych powinny odbywać się przy bardzo dobrze zaprojektowanej scenerii, która spotęguje bardzo dobre wrażenie na odbiorcach. BTL Group proponuje budowę scenografii i podestów do wystąpień własnego autorstwa, które będą pasowały do koncepcji marketingowej i strategii według której będzie rozgrywać się dany event.

Za pośrednictwem wyświetlaczy diodowych oraz ramowych organizator imprez lub firma przygotowująca oprawę multimedialną, jest w stanie zapewnić najwyższy poziom obrazów. Korzystając z tak zwanych bezszwowych ścian można oglądać obrazy o imponujących rozmiarach. Podczas większości imprez i prezentacji doskonałą jakość dają ściany wizyjne o przekątnej matrycy przynajmniej 80 cali. Stawiając na nowe technologie inwestujemy w bardzo czytelny, profesjonalny przekaz jaki można wystosować do potencjalnego grona klientów.

Jednym z wielu atutów BTL Group jest fakt, iż każde zlecenie rozpatrywane i planowane jest indywidualnie. Podążając za konkretnymi potrzebami zleceniodawców warto tego rodzaju usługi maksymalnie indywidualizować. Dedykowana sceneria, nowatorskie podejście do przekazywania ambitnych i mocnych treści, okraszone efektownym nagłośnieniem oraz oświetleniem może spowodować, iż jedno wydarzenie przyczyni się do znacznego poszerzenia grona odbiorców.

Firma BTL Poznań Systemy-Medialne Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2001 roku zbierając ogromne doświadczenie, dzięki któremu zapewnia swoim klientom kompleksowe usługi eventowe o doskonałej jakości.