Podesty sceniczne

Imprezy masowe – tu liczy się każdy szczegół.

Odpowiednia oprawa i obsługa imprezy masowej to połowa sukcesu, który ostatecznie zagwarantować ma jej pomyślny przebieg. Z pozoru wydawałoby się, że najważniejszą rolę odgrywają zaproszeni na wydarzenie goście, artyści, czy inne punkty planu przedsięwzięcia. Tymczasem nad sukcesem imprezy czuwa grono profesjonalistów, których zadaniem jest zadbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół oprawy i spełnienie wszystkich życzeń zleceniodawców. Firma BTL Group zajmuje się kompleksową obsługą imprez masowych, konferencji i wszystkich pokrewnych tego typu przedsięwzięć świadcząc profesjonalne usługi wykorzystując przy tym swoje długoletnie doświadczenie.

Konstrukcjami niewidocznymi dla oka widza, czy uczestnika wydarzenia, a niezbędnymi do jego zaistnienia w ogóle są podesty sceniczne. Stanowią one nieodłączny element każdej instalacji multimedialnej i dają możliwość wykonania profesjonalnej oprawy. Podesty umożliwiają wykonanie dekoracji scenicznych, ustawienie sprzętu multimedialnego, czyli niezbędnych głośników, reflektorów, czy ekranów w miejscach, które uznamy za najlepsze.

Jak powstają podesty sceniczne? Z czego składa się ich konstrukcja?

825f75d116c40889ce32e2e0baf43e76Konstrukcje podestów scenicznych niekoniecznie muszą być elementem, który przyciąga uwagę widzów, a tak naprawdę najlepiej byłoby, jeśli w ogóle nie były one zauważalne. Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na atrakcyjne zakrycie metalowych konstrukcji. Wykonuje się to między innymi poprzez montowanie nakładek konstrukcyjnych, bądź obijając elementy materiałem. W zależności od tego, jaki charakter ma dana impreza, czy w jakiej aranżacji ma się odbyć istnieje możliwość stworzenia odpowiedniej kolorystyki podestu scenicznego i konstrukcji, co w połączeniu z odpowiednim naświetleniem da niesamowity efekt zachęcający do wzięcia udziału w imprezie.

Firma BTL Group dysponuje szerokim zapleczem podestów scenicznych, które sklasyfikować możemy na podstawie różnorodności rozmiarów oraz samych kształtów konstrukcji. Szerokie możliwości wyboru dają możliwość stworzenia każdej, nawet najbardziej skomplikowanej i zaawansowanej technologicznie scenografii i oprawy imprezy masowej.

Dlaczego warto podjąć współpracę z BTL Group?

Firma BTL Group specjalizuje się w kompleksowej oprawie realizacji eventów, imprez masowych oraz konferencji. Profesjonalna kadra pracownicza specjalizuje się w zakresie oświetlenia, stawiania konstrukcji, obsługi nagłośnienia i wszystkich kwestii multimedialnych.