Oświetlenie imprez

Wbrew pozorom nie tylko dźwięk się liczy...

3P4A7326

 

 

Jak wykorzystuje się w praktyce bezprzewodowe oświetlenie sceniczne imprez, koncertów?

Organizacja imprez, koncertów, konferencji i innych, podobnych wydarzeń na szeroką skalę, w których uczestniczą setki osób, wymaga odpowiedniego przygotowania firmy eventowej. Osoby zapewniające organizację imprez powinny dysponować szerokim zapleczem technicznym, które będą mogły wykorzystać w trakcie koncertu czy innej, scenicznej gali. Atmosferę na takim wydarzeniu buduje scenografia,muzyka i oświetlenie sceny. Jeśli na scenie nie ma możliwości zastosowania klasycznych systemów oświetleniowych, przewodowych, firma BTL Group zapewni klientom możliwość wykorzystania bezprzewodowego oświetlenia scenicznego. Można je zastosować w dowolnym miejscu, nawet na plaży, z dala od głównych źródeł energii elektrycznej. Na czym polega oświetlenie bezprzewodowe imprez i koncertów? Jakie są jego cechy szczególne?

Bez konieczności podłączenia pod sieć energetyczną

Podczas organizacji koncertów, festiwali czy innego rodzaju imprez, w wielu przypadkach przydatne będzie bezprzewodowe oświetlenie. Odpowiednio dobrane oświetlenie będzie spełniało kluczową rolę podczas każdego eventu. Może ono stanowić główną dekorację wydarzenia, albo akcentować poszczególne jego części. Swoboda zastosowania bezprzewodowego oświetlenia scenicznego sprawia, że firma BTL Group może zorganizować event w każdych warunkach.

Oświetlenie umożliwia podkreślenie imprezowych efektów na scenie, a z drugiej strony może zostać w sposób dynamiczny dopasowany do charakteru rozgrywanych na scenie wydarzeń. Pozwala na tworzenie wzorów świetlnych na ścianach i suficie, tworząc ze zwyczajnego zdawałoby się koncertu, prawdziwe spektakularne wydarzenie, które przez długi czas będzie wspominane przez wszystkich uczestników.

Nie tylko na koncertach

659A4337

Bezprzewodowe oświetlenie przydaje się także na bankietach, podczas plenerowego show czy też na prywatnych imprezach, które organizowane są w nieco niecodziennych warunkach. Słowem, wszędzie tam, gdzie występują problemy z dostępem do sieci energetycznej, albow miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia sprzętu oświetleniowego bezpośrednio do prądu, w grę wchodzi zastosowanie bezprzewodowych systemów oświetleniowych. Sprawdzą się one w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy znajdziemy się w lesie, na łące, w szczerym polu czy na plaży lub w górach. Firma BTL Group oferuje praktyczne rozwiązania problemów oświetleniowych i nie tylko. Pozwala na swobodę kształtowania dekoracji oświetleniowej na scenie, daje szansę na podkreślenie doniosłości spotkania dzięki tylko zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia. Światła wbrew pozorom mogą kreować zupełnie w odmienny sposób wnętrza, w jakich się znajdą. W wielkiej sali konferencyjnej mogą wspomóc wywołanie przytulnego efektu. Uczestnicy wydarzeń mogą poczuć się tak, jakby siedzieli z przyjaciółmi we własnym salonie.