Nagłośnienie konferencji

BTL Group - konfiguracja i wypożyczanie systemów audio

Nasza oferta to kompleksowa obsługa audiowizualna konferencji oraz wypożyczanie najnowocześniejszego sprzętu dostosowanego do Państwa potrzeb. Dysponując kompleksowym zapleczem technicznym, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać optymalny system nagłośnieniowy, biorąc pod uwagę zarówno warunki elektroakustyczne otoczenia, jak i Państwa szacunkowy budżet przeznaczony na organizację eventu. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku, zapewniając maksymalne powodzenie koordynowanego przez Was wydarzenia.

Nagłośnienie konferencji - oferta skrojona na miarę potrzeb klienta

528ddd7556a3ef602e62bd06fd8d5a44Specjalizujemy się w wypożyczaniu każdorazowo konfigurowanych przenośnych zestawów nagłaśniających, tworzonych w oparciu o najwyższej klasy komponenty. Nagłośnienie konferencji projektujemy indywidualnie, od podstaw. Żaden z naszych klientów nie jest taki sam, mamy świadomość Państwa unikalnych potrzeb. Waszą korzyścią będzie doskonała słyszalność mowy zaproszonych gości, co przełoży się na niebywały sukces konferencji. Zrealizowawszy udźwiękowienie tysięcy podobnych imprez, dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Jako lokalny, krajowy oddział znanej niemieckiej firmy, BTL Group GmbH, działamy już od ponad dekady, uprzednio dopracowawszy warsztat pracy u krajowych liderów branży. Nasz zespół specjalistów z zakresu elektroakustyki to wybitni, wiarygodni fachowcy. Zaawansowana akustyka to nasza wieloletnia pasja. Jesteśmy godni zaufania. Macie Państwo do nas pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Dysponując kompleksowym zapleczem technicznym z zakresu audio, jesteśmy w stanie nagłośnić nawet najbardziej nietypową pod względem infrastruktury salę konferencyjną. Niezależnie od warunków otoczenia, uzyskacie Państwo optymalne nagłośnienie konferencji, a przede wszystkim słyszalność wystąpień zaproszonych prelegentów. Dzięki nam nic nie umknie uwadze Waszych gości.

W naszym parku sprzętowym znalazły się innowacyjne, mobilne systemy nagłośnieniowe renomowanych marek, takich jak d&b audio technik, Meyer sound, czy BOSE. Ponadto posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju mikrofonów: Sennheiser, Shure, AKG oraz cyfrowych mikserów dźwiękowych Yamaha QL5 i QL1 czy Yamaha LS9. Stawiamy na sprawdzoną jakość, która bezpośrednio przekuje się na Państwa sukces.

Dedykowane rozwiązania z oferty BTL Group to nie tylko nagłośnienie konferencji. W przypadku eventów o charakterze międzynarodowym, istotne są kabiny dla tłumaczy symultanicznych, mobilne infoporty, natomiast, niezależnie od języka ojczystego uczestników wydarzenia, polecamy najnowocześniejsze multifony – systemy dyskusyjne. Ponadto, współpracujemy z kompetentnym zespołem tłumaczy, gotowych w każdym momencie nawiązać współpracę z obsługiwanymi przez nas klientami. Co więcej, kolejną korzyścią dla Państwa jest, związana pośrednio z naszym wachlarzem usług, optymalizacja kosztów organizacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionym przez BTL Group szacunkowym cennikiem usług.

BTL Group – nasze dedykowane systemy nagłośnienia konferencji – Państwa sukces. Zapraszamy do współpracy.