Monitory bezszwowe

BTL Group – nowa jakość w transmisji obrazu

Plazmy bezszwowe (video wall, plasma wall) powstają z połączonych ze sobą krawędziami monitorów plazmowych o przekątnej 46”. Ściana wizyjna zbudowana z monitorów umożliwia transmisję obrazu na dowolnie dużej powierzchni, przy czym fragmenty wyświetlane na każdym z monitorów łączą się w jedną całość. Wspomniany system wizyjny posiada wiele zastosowań, najważniejsze z nich związane są z branżą eventową. Do tego właśnie segmentu rynku ofertę adresuje BTL-Group, polski oddział niemieckiego koncernu BTL Group GmbH, specjalizującego się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w zakresie obsługi technicznej eventów. Uświetnijcie Państwo z nami swoja galę, koncert, prezentację czy jakiekolwiek inne wydarzenie.

Plazmy i monitory bezszwowe – zalety

5a5c97cbc0bd84f1a38d20e5914d961aWąskie krawędzie – zaledwie 2-3 milimetry w przypadku ogromnego monitora 46” - to praktycznie niezauważalna szczelina pomiędzy poszczególnymi modułami. Dowolnie duży obraz wyświetlany za pomocą takiego systemu powstaje z fragmentów wyświetlanych przez wszystkie, połączone w jedną powierzchnię, ekrany projekcyjne. Gdy bierzemy pod uwagę wymiary panelu, dodatkowym atutem jest jego grubość. To zaledwie niecały centymetr, więc profesjonalną ścianę projekcyjną można z łatwością zainstalować w każdym pomieszczeniu, bez względu na warunki oświetleniowe. Uzyskacie Państwo obraz o idealnym kontraście, pozbawiony nużącego wzrok efektu odblaskowego. Jeśli chodzi o powierzchnię ekspozycji, ogranicza nas jedynie ilość dostępnych paneli – w obrębie dostępnego sprzętu możliwa jest dowolna konfiguracja parametrów wyświetlania. Przekonajcie się Państwo, jak dalece kompleksowa jest oferta wynajmu bezszwowych LCD firmy BTL Group.

Oferta bezszwowych monitorów LCD z BTL Group – NEC Public Display MultiSync® X463UN

Najwyższej klasy sprzęt na potrzeby BTL Group zapewnia renomowany producent ścian video LCD, znana na całym świecie firma NEC Display Solutions Europe GmbH, będąca wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań do transmisji obrazu. Model MultiSync® X463UN to aktualnie najlepszy monitor w swojej klasie produktów, to jest systemów Public Display. MultiSync® X463UN wyróżnia się ultracienkimi krawędziami – zaledwie 5,9 mm szerokości, zaawansowanymi, programowalnymi funkcjami chłodzenia oraz innowacyjnym rozwiązaniem w zakresie podświetlenia matrycy diodami LED instalowanymi bezpośrednio za nią (tzw. direct).

Daj się poznać – BTL Group skonfiguruje idealne rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb

b5fa66a4a4cd53ed4c0168eb68d066f8Efektywna audiowizualna obsługa techniczna dowolnego eventu to nie lada wyzwanie dla wszelkich specjalistów. Eksperci z branży AV współpracujący z BTL Group posiadają bogate doświadczenie w zakresie kompleksowych realizacji z tej dziedziny. Mamy na koncie pracę przy tysiącach udanych imprez, warto nam zaufać. Przekonajcie się Państwo sami – zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta obejmuje wszechstronne doradztwo na każdym z etapów współpracy. Dobierzemy odpowiedni sprzęt z naszego bogato zaopatrzonego parku technicznego oraz zapewnimy fachową obsługę infrastruktury audiowizualnej podczas trwania koordynowanego wydarzenia. proponowane rozwiązania sprzętowe to także innowacyjna technologia di-ventix czy video-mapping. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami. Sprawdźcie Państwo, co jesteśmy w stanie dla Was zrobić.

BTL Group - optymalizujemy sukcesy naszych klientów.