Ekrany LED

Profesjonalna obsługa eventów, konferencji, koncertów.

BTL Group to firma działająca na rynku kompleksowej obsługi technicznej imprez masowych. Bogate doświadczenie i profesjonalna kadra pracowników to gwarancja efektywności i spełnienia każdych, nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań klientów. Wysokiej jakości sprzęt znanych i renomowanych firm, takich jak MA Lighting, Martin Entertainment, d&b audio technik, BOSE, Sennheiser, Shure, Philips, Bosh doskonale sprawdzi się przy oprawie każdego rodzaju wydarzenia o charakterze imprezy masowej.

Czym są ekrany LED-owe? Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru ekranu LED?

057922536294e9ee6387516e16c0029cEkrany Led to nieodzowny element każdego koncertu, czy innego tego typu wydarzenia publicznego. Przy dobraniu odpowiednich parametrów roboczych dadzą one doskonały obraz pozwalający na szczegółową obserwację wydarzenia z najbardziej odległych miejsc terenu imprezy. Parametr urządzenia, takie jak powierzchnia ekranu Led, sposób mocowania ekranu, wielkość, czy sam rodzaj projekcji to kwestie pozostające do uzgodnienia przez klienta zamawiającego usługę.

Żadna impreza masowa nie może obyć się bez wielkoformatowych ekranów Led. Urządzenia te stosowane są na szeroką skalę nie tylko w przypadku realizacji wydarzeń masowych, ale również w przemyśle reklamowym. Firma BTL Group ma w swoim asortymencie szeroką gamę ekranów diodowych.

Wybierając ekran projekcyjny odpowiadający charakterowi danej imprezy czy konferencji przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na jego typ, wielkość oraz powierzchnię projekcyjną. Jeżeli chodzi o typy ekranów projekcyjnych to wyboru dokonuje się spośród ekranów do projekcji, poprzez projektory multimedialne, ścianę monitorów bezszwowych czy ekran diodowy. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest montaż ekranów projekcyjnych stacjonarnych z całą instalacją niezbędną do ich prawidłowego działania, jednak w przypadku, gdy nie istnieje taka możliwość z powodzeniem można skorzystać z ekranów przenośnych.

Wielkość ekranu ściśle uzależniona jest od rodzaju danych, które mają być na nim wyświetlane. W każdym przypadku należałoby wziąć pod uwagę fakt, o jaki rodzaj rozdzielczości ekranu chodzi nam najbardziej oraz na jakiej wielkości powierzchni projekcyjnej najlepiej będą prezentować się wyświetlane dane. Sama powierzchnia projekcyjna powinna być ściśle uzależniona przede wszystkim od wielkości pomieszczenia, w którym ma odbyć się dana prezentacja. Bezwzględnie należy pamiętać, że niewłaściwie dobrana wielkość powierzchni negatywnie odbije się na końcowym efekcie projekcji. Małe pomieszczenie źle będzie współgrało ze zbyt dużym ekranem projekcyjnym, gdyż zwyczajnie nie pozwoli uczestnikom dobrze zapoznać się z treścią i wyglądem prezentowanych materiałów. Analogicznie sytuacja ma się ze zbyt dużym pomieszczeniem z małym ekranem projekcyjnym.

Zamawiając ekran projekcyjny na konferencję lub inne wydarzenie o charakterze publicznym, bądź masowym warto oddać swoje zaufanie w ręce specjalistów z firmy BTL Group. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy pomoże nam sprawić, że każdy element multimedialny wydarzenia będzie idealnie ze sobą współgrał. Wysokiej klasy urządzenia oddadzą ponadto rzeczywisty i realny wygląd prezentowanych przez nas informacji i danych.