Di-ventix

Kilka słów o firmie BTL Group

c909c578bb80a60bbaf8250ca1f0110dFirma BTL Group z siedzibą w Poznaniu to renomowana jednostka z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się oprawą techniczną z zakresu oświetlenia, nagłośnienia oraz technik video. BTL Group świadczy kompleksową obsługę techniczną imprez okolicznościowych, koncertów oraz innego rodzaju imprez masowych. Współpracując z nimi, masz gwarancję najwyższego profesjonalizmu połączonego z bezawaryjnością.

Firma ma w swoim asortymencie urządzenia pochodzące wprost od renomowanych producentów, takich jak MA Lighting, Martin Entertainment, d&b audio technik, BOSE, Sennheiser, Shure, Philips, Bosh, czy wiele innych. Każda obsługiwana przez BTL Group impreza cechuje się profesjonalizmem i wzajemnym uzupełnieniem się obrazu, dźwięku i światła.

Czym jest di-ventix?

Di-ventix to wysokiej klasy, zaawansowany technologicznie procesor HD umożliwiający miksowanie obrazu i podłączenie aż ośmiu sygnałów wejściowych zarówno analogowych, jak i cyfrowych. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest zaopatrzenie go w skalery, które sukcesywnie wspierają wszystkie rozdzielczości.

Di-ventix to urządzenie, które może pracować w trzech podstawowych trybach pracy. Pierwszym z nich jest mikser wielowarstwowy. Opcja ta pozwala na równoczesne wyświetlanie na telebimach czterech warstw obrazu i dwa tła. Daje to niewątpliwie niesamowite efekty wizualne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników imprez, jak też znawców technik kompleksowych obsług imprez masowych.

Drugi tryb pracy to tryb bezszwowej matrycy 8x2. Każde z podłączonych ośmiu źródeł przełączane jest bezszwowo. Istnieje również możliwość skalowania obrazu, aż do momentu uzyskania pożądanej przez nas rozdzielczości na jedno z dwóch wyjść urządzenia.

Ostatni tryb pracy urządzenia di-ventix nazywamy trybem łączenia krawędzi. Opcja ta umożliwia pionowe lub poziome łączenie dwóch innych obrazów w celu uzyskania jednego dużego. Dodatkowo w tym trybie pracy cały czas dysponujemy wszystkimi funkcjami, jakie daje nam tryb pierwszy, czyli tryb miksera warstwowego.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z firmą BTL Group? BTL Group jest placówką prężnie rozwijającej się niemieckiej firmy o światowej renomie – BTL Group GmbH. Wieloletnie doświadczenie firmy związane z pracą i obsługą setek imprez masowych o różnym charakterze daje gwarancję oddania zaufania klientów w ręce profesjonalnych fachowców, którym nie obce są tajniki generowania nagłośnienia i obrazu przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń. Poza kompleksową obsługą imprez okolicznościowych firma BTL Group oferuje również wynajem profesjonalnych sprzętów i urządzeń do nagłośnienia i oświetlenia oraz wysokiej klasy, markowych telebimów i projektorów bez których żadna impreza masowa nie mogłaby mieć miejsca.

Pracownicy firmy służą pomocą swoim klientom w zakresie realizacji projektów i samego planowania przebiegu imprezy z zakresu efektów wizualnych, jak i akustycznych. Placówka dysponuje własnym, niezależnym zapleczem technicznym i magazynowym, dzięki czemu każdy element imprezy powierzony w ręce pracowników BTL Group to gwarancja pełnego profesjonalizmu.